کتاب صوتی کی ز مردن کم

کتاب صوتی کی ز مردن کم شدم اثر آنیتا مورجانی

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی کی ز مردن کم شدم:

آنیتا مورجانی در کتاب صوتی کی ز مردن کم شدم توضیح می‌دهد که بعد از نزدیک به چهار سال مبارزه بی‌ امان، چگونه جسمش بالاخره مغلوب بیماری سرطان شد و اعضای بدنش از کار افتادند و در نهایت به حالت کما رفت. او در آن دوران به تجربه حیرت ‌انگیزی دست یافت که زندگی دوباره ‌اش را بالکل دگرگون کرد. هنگامی که در کما به قلمروی دیگر سفر کرد، دریافت که جوهر ذاتی ما از عشق خالص ساخته شده و واقعیت ما فراتر از جسم بیولوژیکی و بی‌نهایت عظیم ‌تر از آن است.

آنیتا می‌گوید: درک این واقعیت که جوهر ذاتی ما از عشق است، مهم‌ترین درسی بود که از این تجربه آموختم، چون به من توانایی بخشید از تمام ترس‌هایم آزاد شوم و این کلیدی بود که زندگی‌ام را نجات داد. این کتاب داستان یک عشق بزرگ و بی‌قید و شرط است که به شما برداشت تازه‌ای می‌دهد از اینکه، حقیقت شما چیست؟ چرا اینجا هستید؟ و چگونه می‌توانید بر ترس‌های مختلف خود فائق شوید؟ آنیتا در این کتاب با خلوصی غیر معمول درباره سرطانش صحبت می‌کند. رسالت زندگی او در شرح تجربه‌ای که در این کتاب جزئیات آن را مطالعه خواهید کرد، منعکس شده است… و من هم خود را در انتقال این پیام به سراسر جهان متعهد می‌دانم.

وقوع معجزه در کتاب صوتی کی ز مردن کم شدم اثر خانم آنیتا مورجانی:

وقوع معجزه در لحظه ای که همه ی پزشکان و خانواده ی خانم مورجانی از بهبودیش امید داشتند اتفاق به گونه ای افتاد که ظرف گذشت چند روز تمام آثار غده های سرطانی از بین رفتند. وقوع معجزه در فصل نهم کتاب کی زمردن کم شدم خانم مورجانی از شگفت انگیز ترین و عجیب ترین مبحثی است که در ادامه به آن می پردازیم. رمان صوتی کی ز مردن کم شدم یکی از بهترین رمان ها می باشد که در بخش کتاب و رمان سایت بوک ناک قرار دارد.

بخشی از کتاب کی زمردن کم شدم:

در حالی که در کُما بودم و لوله های متعددی به بینی، دهان و بازوهانم وصل بودند همسرم در کنارم نشسته بود و با صدای آهسته به من می گفت که او در کنار من است و از من می خواست که برگردم. صدای دنی را می شنیدم که می گفت عزیزم هنوز کارهای زیادی داری که انجام دهیم خواهش می کنم برگرد من همین جا منتظرت می مانم حتی اگر لازم باشد تا آخر عمرم در کنارت خواهم ماند.

او تمام شب بیدار مانده بود و از نمودارها و دستگاه هایی که بالای سرم بودند چشم بر نمی داشت زیرا می ترسید که لحظه ی آخر زندگی ام برسد و او متوجه نشود و در عین حال مرتباً از من می خواست که به زندگی برگردم. دلم می خواست با همسرم صحبت کنم و به او بگویم عزیزم، دنی عزیزم، امیدوارم بدانی که چه قدر دوستت دارم خواهش می کنم نگران من نباش حالم خوب است…

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 30

حجم کل فایل ها: 200 مگابایت

مدت زمان پخش: 6 ساعت و 5 دقیقه

نویسنده: آنیتا مورجانی

مترجم: محمود دانایی

زبان ترجمه: فارسی

انتشارات: صبح صادق

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  10000 تومان

 • Released
  :

  ژانویه 3, 2020

 • Last Updated
  :

  آوریل 1, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید