کتاب صوتی پیام گم گشته

کتاب صوتی پیام گم گشته اثر مارلو مورگان

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی پیام گم گشته:

کتاب صوتی پیام گم گشته حکایت آشنایی یک زن آمریکایی است با بومیان یکی از قبایل استرالیا که خود را مردم حقیقی معرفی می کنند. بومیان استرالیا یا ابوری جینی ها رازها و حکمت های فراوانی در زندگی خود دارند. این کتاب به بشریت پیام می دهد که هنوز امکان نجات جهان وجود دارد, به شرط آنکه متوجه شویم تمامی موجودات بخشی از یگانه ی در همه جا حاضر است.

بخشی از کتاب صوتی پیام گم گشته:

تمام چیزهاى روى زمین بنا به دلایلى وجود دارند و هرچیز هدفى دارد. هیچ پیشامد و موجود نامناسب یا تصادفى وجود ندارد. فقط سوء تفاهم‌ها و رازهایى که هنوز براى بشر فانى قابل درک نیست، وجود دارند. کتاب پیام گم گشته یکی از بهترین کتاب ها است که در بخش کتاب و رمان سایت بوک ناک قرار دارد.

کتاب صوتی پیام گم گشته

توضیح پشت جلد کتاب:

افراد یک قبیله‌ى بیابان‌نشین (در استرالیا) که خود را مردم حقیقى مى‌خوانند، از یک زن امریکایى دعوت مى‌کنند تا در سفرى چهارماهه در بیابان‌ها، آن‌ها را همراهى کند. او در طى 2500 کیلومتر پیاده‌روى با پاهاى برهنه، در صحراى پرفراز و نشیب، شیوه‌ ى تازه‌اى براى زندگى و شفاگرى مى‌آموزد که بر میناى حکمت فرهنگى 50000 ساله بنا شده است و به دگرگونى عمیق او منجر مى شود. کتاب پیام صوتی گم گشته پیامى بى‌همتا، به موقع و قدرتمند به تمامى بشریت ارائه مى‌کند: هنوز امکان نجات جهان وجود دارد؛ به شرط آنکه متوجه شویم تمامى موجودات، چه گیاه، چه حیوان و چه انسان، بخشى از یگانه‌ى در همه‌جا حاضر هستند. اگر این پیام را به کار بندیم، زندگى ما همچون زندگى مردم حقیقى، از معنا و حس هدفمندى سرشار خواهد شد.

خلاصه کتاب:

ماجرا از این قرار است که نویسنده‌ی کتاب صوتی پیام گم گشته در اصل پزشک بوده و برای دوره ‌ای پنج‌ ساله و برای همکاری در پروژه‌ای، از آمریکا به استرالیا مهاجرت می‌کند. در حین ماموریت، توجه‌اش به شرایط بومیان سرخ‌پوست استرالیا جلب می‌شود. مارلو سعی می‌کند برایشان کاری دست‌و‌پا کند و در این راه موفق می‌شود. بعد از مدتی و خوشحالی از موفقیتش برای راه‌اندازی کسب‌ و‌ کار کوچک برای بومیان، دعوت‌نامه‌ای از قبیله‌ی ابوری جینی دریافت می‌کند. بومیان ابوری جینی می‌خواستند از او تشکر کنند ولی مراسم قدردانی طبق پیش‌بینی‌های مارلو (گم ‌گشته) پیش نرفت و از مهمانی باشکوه به سفری سه‌ماهه و بدون امکانات تبدیل گشت. سفر او با بی‌میلی و نگرانی شروع شد ولی با یادگیری‌هایی عمیق از رابطه‌ی انسان با طبیعت و کهکشان به پایان رسید.

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 51

کیفیت فایل ها: عالی

حجم کل فایل ها: 367 مگابایت

مدت زمان پخش: 6 ساعت و 27 دقیقه

نویسنده: مارلو مورگان

مترجم: فرناز فرود

زبان ترجمه: فارسی

گوینده: نسرین حمزه پور

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  25000 تومان

 • Released
  :

  فوریه 1, 2020

 • Last Updated
  :

  مارس 5, 2020

 • File Size
  :

  367 مگابایت

 • گوینده:
  :
  نسرین حمزه پور

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید