کتاب صوتی ملت عشق

کتاب صوتی ملت عشق اثر الیف شافاک با صدای پروین محمدیان

کتاب صوتی ملت عشق کتاب صوتی ملت عشق یکی از بهترین داستان هایی است که شما می توانید بخوانید. برای دانلود این رمان بی نظیر می توانید به بوک ناک مراجعه کنید.

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی ملت عشق:

کتاب صوتی ملت عشق یکی از بهترین رمان هایی است که شما می توانید بخوانید. بی‌قراری کلمه یا مفهومی آشناست که برای لحظه‌ای، ساعتی، روزی و حتی عمری به جان لحظه‌هایمان افتاده و یادمان انداخته باید برای کسی یا چیزی که نیست، دلتنگ شویم.

کتاب صوتی ملت عشق، روایتی از تمام این بی‌قراری‌ها و دلتنگی‌های ماست. ما در کتاب ملت عشق هم‌زمان با مولانا در پیِ شمس زندگی خود می‌گردیم تا در سایه او آرام بگیریم و همراه با زن داستان که درگیر رخوت و خاکستریِ زندگی روزمره شده است، تلاش می‌کنیم تا به صداهای درونی‌مان اعتماد کنیم و قدم در راهی بگذاریم که دل‌مان، ما راه به آنجا فرا می‌خواند.

ادامه توضیحات کتاب:

کتاب صوتی ملت عشق روایت همگی ماست که در دو داستان موازی روایت می‌شود. کتاب ملت عشق مدت‌ها پیش و حتی حالا هم در لیست پرفروش‌ترین‌های کتاب‌فروشی‌ها و فروشگاه‌های آنلاین قرار داشت. با ترجمه این کتاب آوازه الیف شافاک، نویسنده معاصر ترک، بر سر زبان‌ها افتاد. حتی اگر این کتاب را هم نخوانده باشیم، بخش‌هایی از آن را که به چهل قاعده عشق یا چهل قاعده شمس معروف است، بارها دیده و شنیده‌ایم.

داستان ملت عشق که یکی از بهترین داستان های موجود در بخش کتاب و رمان بوک ناک است، با زنی به نام «اللا روبنشتاین» آغاز می‌‏شود که چهل سال دارد، ازدواج کرده و صاحب فرزند است. اللا به‌‏عنوان ویراستار ادبی فعالیت می‏‌کند.

در اوج ناراحتی‌‏ها و نارضایتی‏‌های اللا از زندگی خانوادگی‌‏اش، کتابی به‏‌نام «ملت عشق» نوشته‌‏ «عزیز زاهارا» به‌‏دست او می‏‌رسد تا ویراستاری آن را برعهده گیرد. خواندن این کتاب، زندگی اللا را برای همیشه دگرگون می‏‌کند. در همین کتاب است که مولانا به‌دنبال شمس می‌جوید تا با گذراندن لحظه‌هایش در کنار او، با خویشتن و تمام دنیا از در صلح دربیاید. در واقع با خواندن این کتاب سفر معنوی اللا آغاز می‏‌گردد. شمس پی مولانا می‏گردد و اللا، پی خویشتن. در کتاب صوتی ملت عشق، هربار به‏‌ دنبال سیری از حوادث، قانونی از چهل قانون عشق را از زبان شمس، می‏شنویم:

«عمری که بی عشق بگذرد، بیهوده گذشته است. نپرس که آیا باید در عشق الهی باشم یا عشق مجازی، عشق زمینی یا عشق آسمانی، یا عشق جسمانی؟ از تفاوت ها تفاوت می زاید. حال آنکه به هیچ متمم و صفتی نیاز ندارد عشق. خود به تنهایی دنیایی است عشق. یا درست در میانش هستی، در آتشش، یا بیرونش هستی، در حسرتش.»

چرا شنیدن کتاب صوتی «ملت عشق» را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟

همان‌طور که از نام این کتاب صوتی برمی‌آید، موضع اصلی آن «عشق» است؛ عشقی که معنایی فراتر از عشق یک فرد به فردی دیگر دارد. این عشق رنگ و بوی عرفانی دارد. جهان‌شمول است و مشروط و مقید به چیزی نیست. الیف شافاک در این کتاب صوتی و دو داستانی که به‌صورت موازی روایت می‌شود، نشان می‌دهد با عشق است که انسان می‌تواند غیرممکن‌ها را ممکن سازد و همه دنیا را با خودش و خودش را به یک عظمت نادیده متصل بداند. کتاب صوتی ملت عشق برای مردمان هر سرزمین و ملتی است که عشق را از یاد نبرده‌اند و می‌خواهند زوایای دل‌شان را از بین کلمه‌ها بشناسند و به جای‌جای دل‌شان صلح را راه بدهند.

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 97

حجم کل فایل ها: 1300 مگابایت

مدت زمان پخش:

نویسنده: الیف شافاک

مترجم: ارسلان فصیحی

زبان ترجمه: فارسی

گوینده: پروین محمدیان

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  14000 تومان

 • Released
  :

  اکتبر 10, 2019

 • Last Updated
  :

  مارس 5, 2020

 • نویسنده
  :
  الیف شافاک
 • مترجم
  :
  ارسلان فصیحی
 • گوینده
  :
  پروین محمدیان
 • مدت
  :
  24 ساعت و 46 دقیقه
 • تعداد فصل
  :
  97
 • دسته
  :
  داستان و رمان خارجی
 • ناشر چاپی
  :
  نشر ققنوس
 • ناشر صوتی
  :
  آوانامه
 • سال انتشار
  :
  1390
 • سال انتشار صوتی
  :
  1394
 • زبان
  :
  فارسی

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید