کتاب صوتی محدودیت صفر

کتاب صوتی محدودیت صفر اثر دکتر جو ویتالی و ایهالیاکالاهولن

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی محدودیت صفر:

کتاب صوتی محدودیت صفر روش پنهان بومیان هاوایی برای دستیابی به ثروت، سلامتی، آرامش و بسیاری امور دیگر مورنا نالاماکو سیمیونا، پدید آورنده و اولین استاد روش شناخت خود از طریق هو اوپونو پونو، که برایم خیلی عزیز بود، بر روی میز کارش برگ های داشت که روی آن نوشته شده بود آرامش از من آغاز میگردد. این آرامش را، در حدی فراتر از درک، و در جریان کار و سفر با او از دسامبر 6331 تا به هنگام مرگش در فوریه ی 6331 در کیرشهایم آلمان شاهد بودم.

حتی در بستر مرگ هم که بود و اطرافیانش به کلی آشفته حال بودند آرامشی ورای ادراک از او میتراوید. بخت خوش و افتخار من این بوده است که از نوامبر 6331 آموزش های او را فرا گرفتم و به مدت یک دهه در محضرش بودم. از آن هنگام تاکنون پیوسته به انجام هو اوپونو پونو مشغول بودهام. اکنون خرسندم که به کمک دوستم دکتر جو وایتلی میتوانم این پیام رابه همه ی دنیا برسانم. ولی در واقع من فقط وسیله ای برای رساندن این پیام می باشم چون همگی ما یکی هستیم و تمامی امور در درون ما اتفاق می افتند. کتاب صوتی محدودیت صفر یکی از کتاب های پرمخاطب می باشد که در بخش روانشناسی سایت بوک ناک قرار دارد.

کتاب صوتی محدودیت صفر را به چه کسانی پیشنهاد می‌دهیم؟

این کتاب صوتی مناسب تمام کسانی ا‌ست که جرات تغییر یکبار برای همیشه را دارند و حاضر هستند هزینه‌ی آن را بپردازند. با گوش کردن این کتاب محدودیت‌ ها و چهارچوب ‌هایی که به‌طور ذهنی برای خودتان ساخته ‌اید و واقعیت ندارند، برای همیشه کنار می‌روند.

هو اوپونو پونو چیست؟

هو اوپونو پونو روش پنهان بومیان هاوایی برای دستیابی به ثروت، سلامتی، آرامش و بسیاری امور دیگر است. مورنا نالاماکو سیمیونا، پدید آورنده و اولین استاد روش شناخت خود از طریق هو اوپونو پونو، که برایم خیلی عزیز بود، بر روی میز کارش برگه‌ای داشت که روی آن نوشته شده بود: آرامش از من آغاز می گردد.

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 30

حجم کل فایل ها: 351 مگابایت

مدت زمان پخش: 6 ساعت و 4 دقیقه

نویسنده: دکتر جو ویتالی و ایهالیاکالاهولن

مترجم: فرهاد فروغمند

زبان ترجمه: فارسی

تعداد صفحات: 174

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  12000 تومان

 • Released
  :

  دسامبر 29, 2019

 • Last Updated
  :

  آوریل 15, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید