کتاب صوتی شیر سیاه

کتاب صوتی شیر سیاه اثر الیف شافاک

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی شیر سیاه:

کتاب صوتی شیر سیاه رمانی شجاعانه، شگفت‌انگیز و جذاب است که به زندگی عاشقانه‌ی زنان پرداخته است. الیف شافاک در این کتاب به بررسی دوره‌ی پس از عشق، دوره‌ای نابسامان و اندوه‌بار ولی گذرا در زندگی و مسائل زنان پرداخته و به دو صورت روایت شده است. یکی قصه و دیگری گزارش که در دل رمان روایت شده است. داستان کتاب مربوط به زندگی خود نویسنده و همه‌ی بانوانی است که قصد دارند تشکیل زندگی داده، ازدواج کرده بچه‌دار شوند، ولی از این بابت اطمینان ندارند و مدام با خود در جدال اند.

کتاب صوتی شیر سیاه به بررسی زنان مختلف در طول تاریخ می‌پردازد، زنانی که اغلب شباهت زیادی با خود نویسنده دارند. نویسنده، در این رمان صوتی هیجان‌انگیز مراحل زندگی یک زن از جمله مجردی، عاشق شدن، ازدواج، بارداری، دوران افسردگی بعد از زایمان و بزرگ کردن کودکان و… را بیام می کند، او که خود مادر دو فرزند و فارغ ‌التحصیل مطالعات زنان است. کتاب صوتی شیر سیاه یکی از بهترین رمان ها است که در بخش ادبیات سایت بوک ناک قرار دارد.

درگیری ‌های ذهنی و روحی یک زن را به با نگارشی جذاب به خوبی شرح داده و در نهایت به مخاطب این امید را می‌دهد که می‌تواند از پس این مشکلات برآمده و زندگی را دوباره به شکلی معجزه‌ آسا از نو شروع و یا بازسازی کند. او همه‌ی آثارش را با این آرزو می‌نویسند که در ذهن ماندگار شده و اثری از خود باقی بگذارد، جز این کتاب که مانند نوشته‌ای روی آب است و همین که خوانده شود، فراموش خواهد شد.

در بخشی از این کتاب صوتی شیر سیاه میشنویم:

چرا همیشه فکر می کردم که یک مادر به محض در آغوش کشیدن طفل تازه به دنیا امده اش به سمت شادی و شادمانی خیز برمی دارد؟ چرا هیچ کس نگفت که به هنگام خیز برداشتن و شادی و شادمانی ممکن است سرم به سقف بخورد و تا مدت ها گیج و منگ باشم؟ چرا هیچ کس نگفت که گذر از دالان بهشت به این راحتی ها نیست؟ چرا هیچ کس نگفت که برای مادرشدن باید پیله های سفت و سخت را پاره کرد و با دو بال فرشته سان پرواز کرد؟

ظهر استانبول بود. سوار کشتی بخار کولی بودم. به خاطر حرکت رقص ‌گونه‌اش در آب‌ های آبی و جابه‌جا‌ کردن مسافر بین جزایر و خشکی، این نام را بر آن نهاده‌اند. زوج‌های جوان دست در دست هم و شانه به شانۀ هم آبی بیکران دریا را خیره تماشا می‌کردند، خدمۀ قایق در حال صرف ناهار بودند و عکاسان در پی زاویۀ دید بهتر برای تنظیم دوربینشان به همه‌جا سرک می‌کشیدند. گردشگران‌ به همه‌جا خوب نگاه می‌کردند و راهنمای سفر برای آن‌ها توضیح می‌داد. در قایق از هر سطح و طبقۀ اجتماعی فردی به چشم می‌خورد.

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 52

حجم کل فایل ها: 175 مگابایت

مدت زمان پخش: 10 ساعت و 13 دقیقه

نویسنده: الیف شافاک

مترجم: مهرنوش عدالت

زبان ترجمه: فارسی

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  6000 تومان

 • Released
  :

  فوریه 16, 2020

 • Last Updated
  :

  مارس 5, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید