کتاب صوتی شب سراب

کتاب صوتی شب سراب اثر ناهید ا پژواک

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی شب سراب:

کتاب صوتی شب سراب داستان زندگی و گذشته‌ی دختر اشراف ‌زاده ‌ای است که عاشق شاگرد نجاری می‌شود و با اصرار و پافشاری، خانواده‌ی خود را مجبور به قبول این ازدواج می‌کند. این رمان با بحث‌ های داغ و نقدهای بسیار روبه‌رو شد. موافقان، آن را برای مقوله‌ی روابط میان زنان و مردان جوان مفید دانسته یا درس عبرتی دانستند برای جوانان بی‌تجربه. مخالفان، آن را دفاع از اصالت و شرافت طبقات بالادست جامعه و تحقیر فرودستان دانستند. کتاب صوتی شب سراب یکی از مشهورترین رمان ها است که در بخش کتاب و رمان سایت بوک ناک قرار دارد.

در ابتدای کتاب آمده است:

کتاب صوتی شب سراب با اقتباس از کتاب بامداد خمار توسط مولف به جهت اینکه احساس می نمود حرف هایی از رحیم ناگفته مانده و محبوبه تنها به قاضی رفته است، نگاشته شده و به لحاظ اقتباس و استفاده از متون کتاب بامداد خمار حقوق مادی این اثر به خانم فتانه حاج سید جوادی واگذار گردید. این کتاب در واقع همان داستان بامداد خمار است با این تفاوت که داستان از زبان رحیم (شخصیت منفی داستان) نقل شده که می گوید محبوبه یک طرفه به قاضی رفته و اشتباه می کند. کتاب شب سراب هم به یکی از کتاب های پرفروش تبدیل شد. شکایت نویسنده کتاب بامداد خمار از نویسنده شب سراب به دلیل سرقت ادبی نیز در پرفروش شدن آن بی‌تاثیر نبود.

در بخشی از کتاب صوتی شب سراب خواهیم شنید:

چیزی به عید نمانده چندتا سفارشی کار داشتم که مجبور بودم تا چهارشنبه سوری تحویل دهم دست تنها بودم هنوز انقدر کار و بارم رونق نداشت که شاگردی بگیرم. خرج خانه هم در حقیقت دو برابر شده بود هم خانهء خودمان هم خانه مادرم. پدر محبوبه گفته بود کمک خرجی به ما می‌دهد اما همیشه به وسیله دایه جان می‌فرستاد او هم تحویل دخترش می‌داد، من کاری به کارش نداشتم اصلا نمی‌پرسیدم چه کرده و چه می‌کند البته گاه گاهی‌ یک چیزهایی برای خانه می‌خرید بی‌انصافی نباید کرد اما حقا کمکی برای من نبود و من چاره‌ای جز کار مداوم نداشتم.

گله‌ای زیاد نداشتم فقط دنبال فرصتی بودم که قابی برای محبوبه درست کنم و به عنوان عیدی تقدیمش کنم. مدتی بود در تالار می‌خوابیدم و محبوبه توی اطاق کوچک در را از پشت می‌بست. نمی‌دانم آیا راست می‌گفت و پنجره را باز می‌کرد یا نه کاری به کارش نداشتم اما همه را تحمل می‌کردم، رویم هم نمی‌شد از کسی بپرسم آیا زنها وقتی حامله می‌شوند همه‌شان همچو رفتاری با شوهران‌شان می‌کنند؟ برعکس چیزهایی شنیده بودم که زن وقتی حامله است عشوه و نازش دلکش‌تر است.

در ادامه کتاب صوتی شب سراب خواهید شنید:

خلاصه وقتی دیدم اینجوری است صبح بلند می‌شدم صبحانه را درست می‌کردم و کاری به کارش هم نداشتم یواشکی در را می‌بستم و می‌رفتم دکان، دیگر نمی‌دانم لنگ ظهر بیدار می‌شد نمی‌شد اما معلوم بود که خیلی هم راضی است چون حتی یک بار هم اعتراض نکرد و نگفت که بیدارش کنم تا باهم صبحانه بخوریم، چون دم عید بوداین دو ساعت کار اضافی کلی به نفعم شد و نه تنها کار دیگران را راه انداختم بلکه قاب عکسی را که می‌خواستم ساختم و برای اولین بار روی چوب کنده‌کاری کردم و رنگ زدم رنگ که نه لاک و الکل زدم. منتها بعضی جاها به رنگ خود چوب ماند و بعضی جاها لاکی شد چیز خوشگلی از آب درآمد…

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 67

حجم کل فایل ها: 289 مگابایت

مدت زمان پخش: 19 ساعت و 5 دقیقه

نویسنده: ناهید ا پژواک

ناشر: البرز

نوبت چاپ: بیست و دوم

تعداد صفحات: 576

سال انتشار: 1394

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  12000 تومان

 • Released
  :

  دسامبر 30, 2019

 • Last Updated
  :

  سپتامبر 10, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید