کتاب صوتی سکون سخن می گوید

کتاب صوتی سکون سخن می گوید اثر اکهارت توله

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی سکون سخن می گوید:

یک استاد معنوی حقیقی به معنای عام کلمه مطلبی ندارد که به شما بیاموزد. اطلاعات، باورها، عقاید رفتاری تازه و هیچ چیز دیگری ندارد که به شما بدهد یا بر شما بیافزاید. تنها نقش او این است که شما را یاری نماید تا حجاب جداکننده خود را از حقیقت وجود و آنچه از اعماق وجودتان می دانید، بدرید. کتاب صوتی سکون سخن می گوید از آن بعد عمیق درونی که آرامش است پرده بر می دارد و آن را برای شما آشکار می سازد. نوشته های این کتاب همچون سوتراهای باستانی هستند و از حالتی از آگاهی نشات گرفته اند که می توانیم آنرا سکون بخوانیم. کتاب صوتی سکون سخن می گوید یکی از بهترین کتاب ها است که در بخش کتاب و رمان سایت بوک ناک قرار دارد.

بخشی از کتاب صوتی سکون سخن می‌گوید:

در این کتاب، واژگان به چیزی اشاره می کنند که در قلمروی فکر یافت نمی شود، بلکه در بُعدی از درون شما وجود دارد که عمیق تر و بی اندازه گسترده تر از فکر است. آرامش پرشور و زنده یکی از ویژگی های آن بُعد است. بنابراین هرگاه به هنگام خواندن احساس می کنید که آرامش درونی در شما پدیدار می شود، بدانید که این کتاب کار خود را به انجام می رساند و وظیفه خود را به عنوان آموزگار شما به جا می آورد، یعنی به شما یادآوری می کند که چه کسی هستید و راه بازگشت به سوی خانه را نشان می دهد. این کتابی نیست که از ابتدا تا پایان بخوانید و سپس کنار بگذارید.

ادامه متن کتاب صوتی سکون سخن می گوید:

با آن زندگی کنید، بارها آن را در دست بگیرید و از آن مهم تر بارها آن را زمین بگذارید. به عبارت دیگر، وقت بیش تری را صرف نگه داشتن آن کنید تا خواندن آن. خوانندگان بسیاری به طور طبیعی تمایل می یابند که پس از خواندن هر قطعه دست از خواندن بکشند، درنگ نمایند، بیندیشند و سکون پیدا کنند. در این مورد مفیدتر و مهم تر است که گاه از خواندن دست بکشید تا به خواندن ادامه دهید. اجازه دهید که این کتاب وظیفه اش را انجام دهد و شما را از راه و رسم همیشگی و قدیمی تفکر شرطی و تکراری بیرون بکشد. این کتاب، واژه ها را به کار می گیرد تا از طریق خواندن در ذهن شما به فکر تبدیل شوند.

و در ادامه خواهید شنید:

اما این افکار معمولی نیستند، یعنی تکراری، پر سر و صدا و خودخواهانه نیستند و برای جلب توجه فریاد نمی کشند. افکار درون این کتاب درست مانند افکار یکایک استادان معنوی حقیقی و درست مانند سوتراهای باستانی نمی گویند، به من نگاه کن. بلکه می گویند، به ورای من نگاه کن! از آنجا که این افکار از سکون نشات گرفته اند، نیرومند هستند و این نیرو شما را به همان سکونی که منشای آن ها بوده، بازمی گرداند. آن سکون، آرامش درون است و آن آرامش و سکون جوهر وجود شماست. سکون درون است که جهان را حفظ و دگرگون می نماید.

سکون چیست؟

نوعی فضا یا هشیاری درونی که واژه های این صفحه در آن دریافت می شوند و به افکار تبدیل می گردند. بدون آن هشیاری، هیچ درکی، هیچ فکری و جهانی وجود نداشت. تو آن هشیاری هستی که به جامه مبدل انسان درآمده ای. هنگامی که به سکوت آگاه می شوی، بی درنگ آن حالت هشیاری ساکن درونی ایجاد میشود. اکنون حاضر هستی و از هزاران سال شرطی سازی جمعی بشر به بیرون گام نهاده ای.

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 10

حجم کل فایل ها: 39 مگابایت

مدت زمان پخش: 2 ساعت و 26 دقیقه

نویسنده: اکهارت توله

مترجم: فرناز فرود

زبان ترجمه: فارسی

گوینده: هما

نوبت چاپ: چهارم

نشر: انتشارات همیدا و کلک آزادگان

تعداد صفحات: 96

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  8000 تومان

 • Released
  :

  ژانویه 11, 2020

 • Last Updated
  :

  مارس 5, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید