کتاب صوتی سرگذشت یک یوگی

کتاب صوتی سرگذشت یک یوگی اثر پاراهامسا یوگاناندا

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی سرگذشت یک یوگی:

کتاب صوتی سرگذشت یک یوگی زندگی ‌نامه پاراهامسا يوگاناندا، یکی از عرفای هندی است كه به قلم خودش نوشته شده است که بی شک از بزرگترین و تاثیر گذارترین استادان یوگا به شمار می آید و از موثرترین اساتیدی بود که یوگا را به شکل واقعی آن (و نه ظاهری که امروزه در همه جا مرسوم شده) به دنیا معرفی کرد. این کتاب کتابی بسیار تاثیر گذار و سرشار از آموزه هایی است که در بسیاری از موارد می تواند چراغ راه باشد. موضوع اصلی این کتاب یوگاناندا، پارامهانسا است.

پاراها مسا یو گاناندا در هفتم مارس 1952 در لوس آنجلس کالیفرنیا پس از اتمام سخنرانی خود در ضیافتی که به افتخار اچ.ای. بینای، آر.سن سفیر هند در آمریکا برگزار شده بود به ماهاسامادی (آرامش بزرگ) فرو رفت و چشم از جهان فرو بست. کتاب صوتی سرگذشت یک یوگی یکی از بهترین رمان ها است که در بخش کتاب و رمان سایت بوک ناک قرار دارد.

توضیحات تکمیلی کتاب صوتی سرگذشت یک یوگی:

به این ترتیب ارزش یوگا (وصول به حق) را نه تنها در زندگی بلکه در مرگ خود نیز نشان داد. هفته ها پس از ترک گفتن جسمش سیما و پیکر دگرگونی نیافته اش خبر از زوال ناپذیری می داد، مانند همه روزهای حیاتش همچنان می درخشید. آقای هاری ت. رو رییس گورستان فارست لان مموریال پارک در لوس آنجلس که جسد پاراها مسا یوگاناندا موقتا در آنجا نگهداری می شد. نامه ای رسمی برای انجمن دوستداران وصول به حق فرستاد که در اینجا چکیده آن را می خوانید: عدم هرگونه نشانه حاکی از فساد در جسد پاراهامسا یوگاناندا خارق العاده ترین تجربه یی است که تاکنون داشته ایم. حتی بیست روز پس از مرگ نیز کوچکترین اثری از تجربه و زوال در تن او به چشم نمی خورد.

نه لکه ای به پوستش افتاده بود و نه آثار پوسیدگی یا خشک شدگی در نسوج بدنش مشاهده می شد. این حالت فاسد نشدن جسد. تا آنجا که تجربه به ما نشان می دهد. کاملا بی سابقه بوده است. هنگامی که جسد یوگاناندا را تحویل گرفتیم انتظار می رفت که کارکنان از پشت چشمی شیشه یی سر پوش، آثار معمول زوال پیشرو را در جسد او ببینند. اما هر روز که بدون ذره ای دگرگونی در سیما و پیکر او می گذشت برحیرتمان می افزود. ظاهرا جسم یوگاناندا در یک حالت غیر معمول تغییر ناپذیری قرار داشت، و هیچ گاه بوی نامطبوع ناشی از فساد از پیکرش برنمی خاست.

چند سطر از کتاب صوتی سرگذشت یک یوگی:

مادامی که به رایگان هوای این کره را تنفس می کنید موظف هستید شادمانه خدمت کنید. هیچ وقت به شیوه ای آمرانه کسی را از کاری باز ندار. نگذارید شلاق برانگیزنده ی چهره ای زیبا شما را به نیستی بکشاند. نیروهایتان را ذخیره کنید. چون روزه دارید مانند ریاکاران ترشرو مباشید. هیچ چیز به جز پیشرفت ییوسته و روزمره معنوی تان اهمیت ندارد. آنجا که مهربانی لازم است نرمتر از گلها. آنجا که اصول در خطر اند نیرومند و رعد آسا. مقتدر کسی است که دیر خشم میگیرد. اشتیاقی متفکرانه یا ذهن گشوده کافی نیست. گسترش آگاهی زاییده از تمرین یوگا و مراقبه و خلوص در عشق الهی… پیشرفت معنوی را نباید با تجلی قدرت های بیرونی سنجید. تنها معیار آن میزان سرور ژرف آدمی به هنگام مراقبه است. مادامی که ندانیم چگونه خود را با اراده ی پروردگار همنوا سازیم زندگیمان مالامال از اندوه خواهد بود.

در ادامه خواهید شنید:

همه ی اندیشه ها جاودانه در کیهان تشعشعاتی ساطع می کنند استادان با تمرکز ژرف قادر می شوند اندیشه های هر انسان زنده یا مرده را دریابند. علم امروز ما که هیچ است… حتی حقایق تکان دهنده ای که آیندگان ما کشف خواهند کرد نیز هم اکنون تماما در پیرامون ماست و درواقع خیره به چشمان ما می نگرند. عزت نفس و آرامش و قدرت اراده و تغذیه ساده و ورزش منظم. انسان می تواند آنچه را کرده، ناکرده کند زیرا هیچ کس جز خودش آغازگر تاثیراتی که اکنون در زندگیش غالب است نبوده است. همه ی بیماری های انسان ناشی از تخلف از قوانین کیهانی است. پروردگارا به تو توکل می کنم  و میدانم که میتوانی کمکم کنی. اما خودم نیز ساعیانه می کوشم که خطاهایم را جبران کنم. اگر خدا را دعوت نکنید که تابستان مهمانتان باشد در زمستان زندگی به سراغتان نخواهد آمد.

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 46

حجم کل فایل ها: 546 مگابایت

مدت زمان پخش:

نویسنده: پاراهامسا یوگاناندا

مترجم: گیتی خوشدل

زبان ترجمه: فارسی

گوینده: بهار سرافرازی

تعداد صفحات: 608

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  15000 تومان

 • Released
  :

  ژانویه 30, 2020

 • Last Updated
  :

  مارس 30, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید