کتاب صوتی زهیر

کتاب صوتی زهیر اثر پائولو کوئلیو

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی زهیر:

زهیر، نامی برگرفته از داستان الزهیر پائولو کوئلیو گرفته شده است. نامی که خود کوئلیو از واژه عربی الظاهر اقتباس کرده بود. اما از آنجا که بار معنایی ظاهر فارسی با همتای عربی اش یکی نبود، در نهایت با مشورت نویسنده، نام کنونی زهیر بر نسخهٔ فارسی کتاب نهاده شده است. زهیر اعتراف ‌نامهٔ پائولو‌ کوئیلو است، نویسنده مشهوری که بسیاری او را یک مرشد بزرگ می‌دانند. اما خودش معتقد است که نه مرشد است و نه بزرگ و همان رنج‌ها و دغدغه‌های خوانندگانش را دارد، شاید دردآورتر. او در این رمان، ضمن اشارات فراوان به زندگی شخصی‌اش، داستانی بسیار شجاعانه ارائه داده، آکنده از عناصری که هر خواننده‌ای را به بازاندیشی در اعمال و عقاید و نظرات خود وامی‌دارد. کتاب صوتی زهیر یکی از بهترین کتاب ها است که در بخش کتاب و رمان سایت بوک ناک قرار دارد.

خلاصه کتاب صوتی زهیر:

او نویسنده ای برجسته و پرفروش و ثروتمند است. هر دری به روی او گشوده است. همسرش را دوست دارد. همسرش ناپدید می شود و ردی از او نمی ماند… از او فقط زهیر می ماند. زهیر با یک نظر یا فکر گذرا شروع می شود، اما ذهن و روح انسان را تسخیر می کند. نویسنده ای مشهور پی می برد که همسرش که خبرنگار جنگ است، ناپدید شده و اثری از او نیست. هرچند گذر زمان برای این نویسنده موفقیت بیشتر و عشقی تازه به همراه می آورد، اما غیبت همسرش او را سرگشته نگه می دارد. چه بر سر همسرش آمده؟ او را دزدیده اند، کشته اند، یا فقط از زندگی زناشویی اش خسته شده و رفته؟ جستجوی نویسنده به دنبال همسرش و حقیقت زندگی خودش او را از فرانسه به اسپانیا، کرواسی و سرانجام دشت های غم انگیز و زیبای آسیای میانه می کشاندو فراتر، او را از محیط امن دنیای خودش به جاده ای کاملا ناشناخته می برد، به دنبال ادراکی تازه از معنای عشق و قدرت سرنوشت.

بخشی از کتاب صوتی زهیر:

دو آتش نشان وارد جنگلی می شوند تا اتش کوچکی را خاموش کنند. آخر کار وقتی از جنگل بیرون می آیند و میروند کنار رودخانه، صورت یکی شان کثیف و خاکستر است و صورت آن یکی به شکل معصومانه ای تمیز.
سوال: کدامشان صورتش را می شوید؟
اشتباه کردید، آن که صورتش کثیف است به آن یکی نگاه می کند و فکر میکند صورت خودش هم همان طور است. اما آن که صورتش تمیز است می بیند که سرتاپای رفیقش غبار گرفته است و به خودش می گوید: حتما من هم کثیفم، باید خودم را تمیز کنم.

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 23

حجم کل فایل ها: 263 مگابایت

مدت زمان پخش: 10 ساعت و 24 دقیقه

نویسنده: پائولو کوئلیو

مترجم: آرش حجازی

گوینده: نسرین حمزه پور

دسته بندی: کتاب و رمان

ژانر: رمان، داستانی

تعداد صفحات: 186

سال چاپ: بهار 1384

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  8000 تومان

 • Released
  :

  ژانویه 4, 2020

 • Last Updated
  :

  مارس 5, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید