کتاب صوتی زنان زیرک ؛ چرا مردها عاشق زنان زیرک می‌شوند؟ (جلد 1 و 2) + pdf

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی زنان زیرک:

کتاب صوتی زنان ‌زیرک یا چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟ نوشته شری آرگو و از کتاب های روانشناسی می باشد. موضوع کتاب این سوال است: چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟ و در پی پاسخ دادن به این سوال می باشد. این کتاب درباره روابط زن و مرد است که به جای تکیه بر تصویری رؤیایی و ایده‌آلیستی از روابط دو جنس مخالف، تصویری واقع ‌گرایانه از طرز تفکر و خواسته ‌های مردان و رفتارهای درست یا نادرست زنان به ما ارائه می ‌دهد و باوجود تعداد اندک نکاتی که با فرهنگ ما همخوانی ندارند، پر است از نکات آموزنده و جالبی که می‌توانند در زندگی هر روزه به کار بیایند.

کتاب صوتی زنان زیرک

نه ‌تنها در برخورد با مردان، که در همه جا، این کتاب به زن‌ ها کمک می‌ کند که از گفتن واژه نه نهراسند و اجازه ندهند کسی از سادگی یا مهربانی آنها بهره نادرستی ببرد. این اثر برای زنان یک یادآوری برای بازگشت به خودشان است و از آنها می‌خواهد که با گذشت زمان و در جریان زندگی، بُعد زنانه ی وجود خویش را فراموش نکنند و به مرد زندگیشان نیز کمک کنند تا ویژگی ‌های مردانه خود را از یاد نبرد.

مطالعه کتاب صوتی زنان زیرک چه فایده ای دارد؟

کتاب صوتی زنان زیرک راهنمای زنان و دخترانی است که در آستانه برقراری پیوند زناشویی اند تا بتوانند بیش از پیش خود را با آهنگ زندگی امروزی و زنانگی خودشان هماهنگ کنند. کتاب مشتمل بر قواعدی است که خواننده را هدایت می کند تا در ایجاد رابطه، با تدبیر و عزت نفس و حفظ سلامت خود کامروا شود. نویسنده بر این باور است که مردان به رغم تفاوت های فردی، فرهنگی و اجتماعی، از ویژگی مشترک فرافرهنگی برخوردارند که لازم است با شناخت آن ها، در ایجاد رابطه ای سالم، شاد و پایدار موفق شویم. مطالعه کتاب برای همه ی زنان، به ویژه دختران قبل از ایجاد رابطه با مردها ضروری و سودمند خواهد بود.

بخشی از کتاب صوتی زنان زیرک:

یک زیرک کسی نیست که در خانه بنشیند و روی مهارت ‌های تور کردن مردها تمرین و تمرکز کند. آنچه او احساس می‌کند در اول رابطه باید باشد، این است که یک همراه خوب باشد. این کار تا وقتی که مرد یک نشستن عاشقانه زیر نور مهتاب را با تلاش خودش کسب کند، از سرش هم زیاد است. در ابتدای رابطه حواستان را خیلی جمع کنید و از مطالب بعدی حتماً یادداشت بردارید تا فراموش نکنید: اگر او برای ابراز عشق سر سوزنی تلاش نمی‌کند، همان موقع دارد به شما نشان می‌دهد که در آینده نیز چیزی برای ارائه دادن به شما ندارد.

در ادامه بخش کتاب خواهید شنید:

این رفتار او، ربطی به ارزش شخص شما ندارد، بلکه به آنچه او برای ارائه دادن به شما دارد بر می‌گردد و البته به اینکه شما خودتان را چگونه به او نشان داده باشید. آیا سرتان زیاده از حد شلوغ است؟ اگر او خیلی چیزها برای ارائه به شما داشته باشد اما شما به او اجازهٔ ابراز آن ‌ها را ندهید، در این حالت او چاره‌ای جز عقب نشینی ندارد. وقتی یک دختر ساده دل زیادی به مرد لطف می‌کند، رفتار او می‌گوید آنچه من برای ارائه به تو دارم کافی نیست. یک زیرک اما پیام دیگری می دهد: آنچه هستم کافی است می‌خواهی بخواه و نمی ‌خواهی نخواه.

مشخصات کتاب صوتی:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 32 فایل صوتی + 2 فایل pdf

حجم کل فایل ها: 190 مگابایت

مدت زمان پخش: 5 ساعت و 26 دقیقه

نویسنده: شری آرگو

مترجم: سمیرا ساجدی

زبان ترجمه: فارسی

گوینده: سمیرا ساجدی

تعداد صفحات: 272

 

 

پشتیبانی خرید:‌ 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  25000 تومان

 • Released
  :

  آوریل 7, 2020

 • Last Updated
  :

  دسامبر 9, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید