کتاب صوتی زنانی که با گرگها می دوند

کتاب صوتی زنانی که با گرگها می دوند اثر کلاریسا پینکولا استس

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی زنانی که با گرگها می دوند:

کتاب صوتی زنانی که با گرگها می دوند درباره خوی وحشی یا طبیعی زنان که به دست قوانین مرد ساخته دچار محدودیت و در حال از بین رفتن است می باشد. حیات وحش و زن وحشی هردو گونه هایی در حال انقراض اند. این اثر به خواننده نشان می‌دهد که جسوربودن، پرمهر‌بودن و زن‌بودن چقدر شکوهمند است. هر کسی که سواد خواندن دارد، باید این کتاب را بخواند. کتاب صوتی زنانی که با گرگ‌ها می‌دوند را باید پژوهشی تحلیلی در مورد روان‌شناسی زنان به‌حساب آورد.

نویسنده‌ این کتاب یک پژوهشگر، شاعر و تحلیلگر مکتب روانکاوی یونگ است. نویسنده در این کتاب با استفاده از گنجینه‌ی غنی داستان‌های اساطیری، کهن‌‎الگوها، افسانه‌های پریان و قصه‌های ملل، راه اتصال مجدد به نیروی قدرتمند و سالم طبیعت غریزی زنان را نشان می‌دهد. کتاب حاضر در شانزده بخش تدوین شده و یکی از بهترین کتاب ها است که در بخش کتاب و رمان سایت بوک ناک قرار دارد.

دکتر استس که پیشینه اش به یک خانواده پناهنده مکزیکی تبار بر می گردد با وام گرفتن از قصه های کهن که نسل به نسل چرخیده اند و با تکیه بر دانش روانشناسی و بخصوص علاقه به یونگ به عنوان استادش در این زمینه به تجزیه و تحلیل اعماق وجودی زن پرداخته و با باور بر اینکه زن در طول زمان زندگی طبیعی خودش را یا وقف کرده و یا از دست داده تلاش در برگرداندن این درون وحشی دارد.

این کتاب به دو بخش تقسیم شده بود:

قصه ها یا افسانه های کهن و تحلیل قصه ها. داستان ها که با بعضی از آنها مثل جوجه اردک زشت آشنا هستیم همه خیالی و به نظر مناسب برای بچه ها هستند و تجزیه و تحلیلى كه با ربط به درون زن آنچنان طولانی و خسته کننده و در بیشتر مواقع تکراری بودند که حوصله خواننده را به سر میبرند. برای رساندن منظور کتاب میتوانست به جای 650 صفحه شاید نصف باشد.

بخشی از کتاب صوتی زنانی که با گرگها می دوند:

هرچه قدر هم که با نام هایی چون: فرهنگ، شخصیت روان یا چیزهای دیگر، از زن ها خواسته شود که این طور یا آن طور لباس بپوشند و رفتار کنند هر چه قدر هم که دیگران بخواهند به کمک چندین مراقب و نگهبان نادان تمام زن‌ها را، فارغ از بعد تمام انسانی آنها، چون یک گله نگه دارند صرف نظر از این که برای سرکوبِ زندگیِ پر روح این جنس لطیف از چه فشارهایی استفاده می‌شود. هیچ یک از این‌ها نمی‌تواند این حقیقت را تغییر دهد که زن همانی است که هست. لطیف، ولی در عین حال پرقدرت! آن قدر پر قدرت که هیچ اجباری را نپذیرد.

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 114

حجم کل فایل ها: 405 مگابایت

مدت زمان پخش: 24 ساعت و 58 دقیقه

نویسنده: کلاریسا پینکولا استس

مترجم: سیمین موحد

زبان ترجمه: فارسی

نوبت چاپ: چاپ هفتم

نشر: پیکان

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  10000 تومان

 • Released
  :

  اکتبر 23, 2019

 • Last Updated
  :

  مارس 5, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید