کتاب صوتی راه هنرمند بازایابی خلاقیت

کتاب صوتی راه هنرمند بازیابی خلاقیت

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی راه هنرمند بازیابی خلاقیت:

جولیا کامرون در کتاب راه هنرمند بازیابی خلاقیت طی دوازده هفته، تکنیک‌هایی را ارائه می‌دهد که در نهایت بتوانند متکی‌ بر توانایی هایشان، در هر مسیری که هستند، قدرت خلاقیت خود را بازیابند. این تکنیک‌ها بیش از همه بر اجرای تغییر و تحول در درون خود فرد تمرکز دارند. شما نه با یک کتاب تئوری که با یک کتاب کاملا کاربردی رو‌به‌رو هستید که به‌ شرط اجرای تمرینات آن می‌توانید تاثیرات شگفت ‌انگیزی را در زندگی خود مشاهده کنید. کتاب صوتی راه هنرمند بازیابی خلاقیت یکی از بهترین کتاب ها است که در بخش روانشناسی سایت بوک ناک قرار دارد.

توضیحات تکمیلی کتاب صوتی راه هنرمند بازیابی خلاقیت:

کتاب راه هنرمند بازیابی خلاقیت با بیان اصولی بنیادی، جستجوی خلاقیت را نشان میدهد و با تعیین برنامه های هفتگی، روش های رسیدن و کشف خلاقیت درون هر فرد را آموزش میدهد. همچنین طی برنامه های هفتگی به شرح چگونگی کشف، بازیابی و استفاده از حس امنیت، هویت، قدرت ایمان، امکانات، فراوانی، اتصال، نیرومندی، شفقت، حمایت از خود، استقلال رأی میپردازد.

کتاب راه هنرمند در پانزده بخش نوشته‌ شده است:

در سه بخش ابتدایی، نویسنده با ارائه‌ی مقدمه‌‌ای، بخش ‌های این کتاب‌ را معرفی می‌کند و خواننده با هدف و شیوه‌ی روند کتاب به خوبی آشنا می‌شود. باقی مطالب کتاب که در دوازده هفته تقسیم شده‌اند.

جولیا کامرون در مقدمه کتاب صوتی راه هنرمند بازیابی خلاقیت نوشته است:

وقتی مردم از من می‌پرسند چه کاره‌ام، معمولا پاسخ می‌دهم: نویسنده و کارگردانم و دوره‌های خلاقیت مربوط به همین امور را تدریس می‌کنم. مسئله‌ی خلاقیت توجه آن‌ ها را جلب می‌کند. آنگاه می‌پرسند: چگونه می‌توانید خلاقیت را تعلیم دهید؟ و ستیز میان اعتراض و کنجکاوی در چهره‌شان نمایان می‌شود. به آنها می‌گویم: نمی‌توانم خلاقیت را تعلیم دهم. به مردم می‌آموزم به خودشان اجازه بدهند که خلاق باشند. منظورتان این است که همه‌ی ما خلاقیم؟ اکنون ستیز میان ناباوری و امید ظاهر می‌شود. بله آیا واقعا چنین باوری دارید؟ بله در این‌ صورت عملا چه‌کار می‌کنید این کتاب دقیقا همان کاری است که انجام می‌دهم.

متن پشت جلد کتاب:

مراد از زندگی این است که قرار ملاقاتی با هنرمند درون باشد. و برای همین آفریده شدیم.

جولیا کامرون:

صاحب هر حرفه‌ای که باشید، این کتاب برای شماست. زیرا بزرگ‌ترین اثری که انسان خلق می‌کند، زندگی اوست و در چارچوب این نگرش، همه انسان‌ها هنرمندند و نیازمند به دانش و ابزاری تا اثر خود را به شیوه‌ای خلق کنند که هنرمند درونشان را خرسند گرداند. و راه هنرمند این دانش و ابزار را در اختیارتان می گذارد.

پانزده سال است که خانم جولیا کامرون فیلم نامه‌ نویس و کارگردان مشهور آمریکایی به تعلیم فنون بازیابی خلاقیت که در کتاب صوتی راه هنرمند بازیابی خلاقیت مطالعه می‌کنید، سرگرم است‌. و در مقام کارگردان و نویسنده و شاعر و هنرمند، جوایزی بین‌المللی را به خود اختصاص داده است.

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 21

حجم کل فایل ها: 284 مگابایت

مدت زمان پخش: 10 ساعت و 27 دقیقه

نویسنده: جولیا کامرون

مترجم: گیتی خوشدل

زبان ترجمه: فارسی

گوینده: درنا گلشنی

ناشر: پیکان

سال انتشار: 1394

نوبت چاپ: پانزدهم

تعداد صفحات: 275

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  10000 تومان

 • Released
  :

  دسامبر 29, 2019

 • Last Updated
  :

  آوریل 19, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید