کتاب صوتی ذهن فریبکار شما

کتاب صوتی ذهن فریبکار شما (راهنمای علمی برای مهارت های تفکر نقاد)

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی ذهن فریبکار شما:

در کتاب صوتی ذهن فریبکار شما درباره مقولاتی چون ضرورت اندیشیدن درباره تفکر، عصب شناسی باورها، خطاهای ادراک، نقاط ضعف و افسانه سازی های حافظه، منطق و مغالطه های منطقی، قواعد اکتشافی و سوگیری های شناختی، ضعف در احتمالات و ناواردی ذاتی به ریاضیات، فرهنگ و هذیان های جمعی، فلسفه و پیش فرض های علم، گاف های بزرگ علمی، علم در برابر شبه علم، تله نظریه های توطئه بزرگ، انکارگرایی و نپذیرفتن علم و تاریخ، بازاریابی و کلاه برداری، علم، رسانه و دموکراسی، کارشناسان و اجماع علمی، علم و تفکر نقاد در زندگی روزمره و… سخن به میان آمده است. این کتاب از 24 گفتار تشکیل شده است و یکی از بهترین کتاب ها در بخش کتاب و رمان سایت بوک ناک قرار دارد.

ادامه توضیحات کتاب صوتی ذهن فریبکار شما:

این کتاب توسط انتشارات اختران منتشر شده است. این که مردم ما با تفکر علمی آشنا نیستند نیازی به استدلال ندارد؛ این که دانشجویان فلسفه با روش علمی آشنا نیستند هم ‌نیازی به استدلال ندارد؛ این که دانشجویان رشته‌های علوم تجربی نیز با روش علمی (و البته فلسفه) آشنا نیستند نیز نیازی به استدلال ندارد؛ با این پیش ‌فرض‌ ها این کتاب را توصیه می‌کنم به چند میلیون دانشجویی که در آینده قرار است برای فرزندان ما فکر کنند و تصمیم بگیرند. افرادی که وقتی فکر می‌کنند تن بعضی می‌لرزد. مجموعه­ ی تفکر نقاد طرحی است برای بهبود کیفیت روابط، یادگیری و زندگی. برای اخلاقی زیستن. برای آزادی.

در بخشی از کتاب ذهن فریبکار شما خواهید شنید:

نه؛ از قضا آن تفکری که منظور ماست، تفکر نقاد، چیزی است آموختنی، و مهارت یافتن در آن هم تمرین بسیار می خواهد. ذهن طبیعی ناپرورده ی ما، ذهن نامتفکر، اغلب، چیزهایی را درست و بدیهی و طبیعی می انگارد، در حالی که هرگز درستی یا نادرستی آن را ارزیابی نکرده ایم. قضاوت ها و نتیجه گیری هایی می کند که هیچ از ماهیت آن ها خبر نداریم. تصمیم های ریز و درشتی می گیریم و اعمالی از ما سر میزند که خیال می کنیم – فقط خیال می کنیم – آگاهانه و با هدف معلوم و برنامه ریزی مشخصی بوده، و بعد شگفت زده و خشمگین می شویم که چرا نتیجه دقیقه برعکس آن بوده که انتظار داشته ایم. رنج می کشیم و، با این که به زبان اخلاق مندی را ستایش می کنیم، دیگران را رنج می دهیم؛ و نمی فهمیم چرا. انگار ما نه حاکم بر ذهن خود، که بندی آن هستیم.

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 117

حجم کل فایل ها: 313 مگابایت

مدت زمان پخش: 9 ساعت و 11 دقیقه

نویسنده: پروفسور استیون نوولا

مترجمان: دکتر اکبر سلطانی و مریم آقازاده

زبان ترجمه: فارسی

گوینده: پریوش زاهدی

تعداد صفحات: 304

ناشر: اختران

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  14000 تومان

 • Released
  :

  ژانویه 10, 2020

 • Last Updated
  :

  نوامبر 19, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید