کتاب صوتی دنیای سوفی

کتاب صوتی دنیای سوفی

کتاب صوتی دنیای سوفی کتاب صوتی دنیای سوفی یک کتاب فلسفی است. فلسفه فقط متعلق به یک قشر خاص از جامعه نیست. بلکه همه باید فلسفه بخوانند و این کتاب همان کتابی است که باید بخوانید.

فروشنده :

توضیحات کتاب صوتی

توضیحات کتاب صوتی

کتاب صوتی دنیای سوفی یک کتاب فلسفی است. تا اسم فلسفه می‌آید، فکر همه ما به سمت رساله‌های فلسفی و نظرات سخت‌خوان فیلسوفان کلاسیک می‌رود. احتمالا بسیاری از ما فکر می‌کنیم، فلسفه و خواندن آن فقط به قشر دانشگاهی مرتبط است و ما باید در آرزوی خواندن یا دانستن فلسفه بمانیم و به خواندن رمان‌های داستانی‌مان اکتفا کنیم. اما یک‌وقت‌هایی کسانی پیدا می‌شوند که ما را از توهم تعلق فلسفه به قشر خاص درمی‌آورند و با نوشتن کتابی به ما می‌فهمانند که فلسفه برای همه است. یوستین گردر یکی از همین افراد است.

درباره کتاب صوتی دنیای سوفی :

فلسفه در قالب یک رمان؛ شاید این تعریف دقیقی از کتاب صوتی دنیای سوفی باشد. یوستین گردر در تلاش بوده است تا با زبانی ساده و در قالب یک روایت داستانی، تاریخ فلسفه 6000 ساله در کتابی خلاصه کند تا هم افراد آشنا به فلسفه و هم افرادی که از فلسفه چیزی نمی‌دانند از شنیدن آن احساس لذت کنند.

داستان رمان دنیای سوفی روایتگر زندگی دختری 15 ساله است که در بیرون از شهر زندگی می‌کند. او ذهن خلاق و با اطرافیان خود در مورد موضوعاتی مهم بحث می‌کند. داستان اصلی رمان دنیای سوفی از جایی آغاز می‌شود که نامه عجیب ‌و غریبی از فردی ناشناس برای سوفی آموندسن، شخصیت اصلی داستان، فرستاده می‌شود و سوفی جوان را به تفکر در مورد سوالات فلسفی سوق می‌دهد.

چرا شنیدن کتاب صوتی «دنیای سوفی» را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب صوتی دنیای سوفی یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌های فلسفی به شمار می‌رود که به سی زبان زنده دنیا ترجمه شده و تا به امروز میلیون‌ها نسخه از آن در سرتاسر جهان به فروش رفته است. براساس کتاب دنیای سوفی یک فیلم و چندین بازی رایانه‌ای نیز ساخته شده است.

این کتاب برای کسانی که با فلسفه آشنایی قبلی داشته‌اند، کتاب ساده‌ای در حد یک جمع‌بندی به شمار می‌رود، اما اگر شما نیز جزو کسانی هستید که قصد مطالعه کتاب‌های فلسفی را دارید، اما نمی‌دانید از کدام کتاب و منبع برای مطالعه موضوعات فلسفی شروع کنید، حتما کتاب دنیای سوفی را در فهرست مطالعه خود قرار دهید.

مشخصات کتاب صوتی

نظرات شما باارزش است. آنها را منتشر کنید.