کتاب صوتی جنگجوی عشق

کتاب صوتی جنگجوی عشق اثر ⁣گلنن دویل ملتن

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی جنگجوی عشق:

کتاب صوتی جنگجوی عشق اثری شگفت‌انگیز و تحسین ‌شده درباره زندگی یک زن است که می‌ جنگد تا عشق و زندگی مشترک خود را دوباره زنده کند. به مردش اعتماد کند و به زندگی بازگردد؛ زندگی یک زن با تمام سوال ‌هایی که درباره ازدواج، خانواده و زندگی برایش پیش می‌آید. سوال ‌هایی که شاید قدرت این را دارند که انسان را تسلیم شرایط کنند یا او را وادارند تنها آرزو کند جان سالم به‌در برد، اما این داستان ما را برآن می‌دارد که فراتر بیاندیشیم و چون ققنوسی با عشق و امیدی تازه و قدرتی دوبرابر بازگردیم و از نو ساخته ‌شویم و بسازیم، با ایمان به این که تنها سیراب‌کننده، عشق است، اگر پیوند یگانه بین ذهن و روح و راه محافظت از آن را چون جنگجوی عشق دریابیم. کتاب صوتی جنگجوی عشق یکی از بهترین رمان ها می باشد که در بخش کتاب و رمان سایت بوک ناک قرار دارد.

کتاب صوتی جنگجوی عشق

گلنن دویل ملتن داستان زندگی ‌اش را آنقدر‌ جسورانه و واقعی نوشته که خواننده ناخواسته در حفره‌های عمیقِ زندگیِ او گیر می ‌کند و از جایی به بعد حس می‌ کند که شاید این حفره عمیق، حفره زندگیِ خودش هم بوده… و یا هست. روبه‌روشدن با واقعیت ‌هایی انکارنشدنی که همه ‌مان سعی در انکارشان داریم، اتفاقی‌ است که با مطالعه کتاب صوتی جنگجوی عشق برایمان می‌ افتد. ما چقدر واقعی بوده‌ایم؟ چه مقدار از ما خودِ ماست و چه مقدار سایه ‌هایمان؟ دویل ملتن چیزهای زیادی را برای‌ مان تداعی می‌کند؛ خشم ‌های درونمان ـ خشم‌ های سرکوب ‌شده‌ای که در وجودمان گیر کرده، تلاش‌ های نابه‌جا و احمقانه برای دوست ‌داشتنی‌ بودن، عقده ‌های درمان ‌نشده، ترس‌ های بی‌انکارِ انکارشده، دشمنی با جهان، دشمنی با خودمان و بالاخره… از خدا برایمان می‌گوید، از خدا و ایمانی که راه عشق را هموار می‌کند.

کتاب صوتی جنگجوی عشق

بخشی از کتاب صوتی جنگجوی عشق:

پدرم دست من را توی دست کریگ می‌ گذارد. الان زمانیست‌ که دست من نباید در دست کس دیگری جز او باشد. ما وقت زیادی نداریم. کریگ دست من را می‌ گیرد و ناگهان روبه‌روی یکدیگر قرار می ‌گیریم. این رودررویی آن‌قدر آنّی و سریع اتفاق می‌افتد که من نگاهم را از کریگ می ‌گیرم و به ‌سمت کشیش می‌ چرخم، اگرچه می‌دانم برای این کار خیلی زود است. کریگ نگاهم می‌کند و کمی بعد، او هم نگاهش را از من می ‌دزدد. من از گوشهٔ چشم به صورتش نگاه می ‌کنم و از این که چقدر جوان به نظر می‌رسد درست مثل بچه ‌ای که لباسِ رسمیِ پدرش را پوشیده.

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 27

حجم کل فایل ها: 453 مگابایت

مدت زمان پخش: 9 ساعت و 38 دقیقه

نویسنده: گلنن دویل ملتن

مترجم: سمانه پرهیزگاری

زبان ترجمه: فارسی

گوینده: آزاده رهگذر

نشر: ملیکان

تعداد صفحات: 240

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  10000 تومان

 • Released
  :

  مارس 6, 2020

 • Last Updated
  :

  آوریل 5, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید