کتاب صوتی جدال پرتمنا

کتاب صوتی جدال پر تمنا اثر هما پوراصفهانی

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی جدال پر تمنا:

کتاب صوتی جدال پر تمنا اثر هما پوراصفهانی درباره ویولت، دختری زیبا با چشمان افسانه ایی، به تازگی از فرانسه با خانواده فرانسوی خود به ایران بازگشته. او که اصلیتی ایرانی دارد در دانشگاه با خواهر و برادری آشنا می شود که با ارگل (خواهر) دوست و با آراد (برادر) رقیب میشود. ویولت مسیحی است و ارگل و آراد از یک خانواده مذهبی هستند، کلّ کلّ بین ویولت و آراد اتفاقات زیبایی را رقم میزند و باعث میشود. کتاب صوتی جدال پرتمنا یکی از بهترین رمان ها در بخش کتاب و رمان سایت بوک ناک قرار دارد.

بخشی از کتاب صوتی جدال پر تمنا:

خوب یادمه بردن اسم عموم جرم بود! یعنی اگه در موردش حرفی می زدم بابام مجبورم می کرد دهنم رو آب بکشم. خیلی سخت گیر بود خدا بیامرز همین سخت گیری هاش هم کار دست من داد. صبح ها به زور منو برای نماز بیدار می کرد ماه رمضونا مجبورم می کرد روزه بگیرم وای به روزی که یه رکعت نمازم قضا می شد یا می فهمید که روزه مو خوردم! وای به روزی که می فهمید به یه دختر نگاه کردم هر چند بی غرض! کم کم بدم اومد از همه چی بدم اومد از دین از مسلمون بودن از رفتن توی دسته ها و سینه زدن از زنجیر زدن از چادر سر کردن آراگل از مامانم و جلسه های قرآنش از همه چی من زده شدم.

در ادامه کتاب خواهید شنید:

جلوی بابا دلا و راست می شدم یعنی دارم نماز می خونم ولی حتی یه کلمه اش رو هم نمی فهمیدم فقط یه جاهایی می گفتم الله اکبر. یعنی دارم می خونم سحر ها بیدار می شدم سحری میخوردم نمازم رو سمبل می کردم و می خوابیدم. ولی تو راه مدرسه روزه مو می خوردم هر وقت بابا نبود از زیر نماز خوندن در می رفتم و کم کم افتادم تو خط دوست دختر. فقط سیزده سالم بودم که با اولین دوست دخترم دوست شدم اون موقع که موبایل جایی نبود نامه نگاری می کردیم. به اینجا که رسید خندید منم نا خودآگاه خنده ام گرفت یادش بخیر روغن مو می خریدم از خونه که می رفتم بیرون روی سرم خالی می کردم. دکمه یقه مو باز می کردم آستینامو می زدم بالا حق پوشیدن شلوار جین نداشتم.

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  10000 تومان

 • Released
  :

  دسامبر 25, 2019

 • Last Updated
  :

  آوریل 24, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید