کتاب صوتی جدال پرتمنا

کتاب صوتی جدال پر تمنا اثر هما پوراصفهانی

فروشنده :

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب:

کتاب صوتی جدال پر تمنا اثر هما پوراصفهانی درباره ویولت، دختری زیبا با چشمان افسانه ایی، به تازگی از فرانسه با خانواده فرانسوی خود به ایران بازگشته. او که اصلیتی ایرانی دارد در دانشگاه با خواهر و برادری آشنا می شود که با ارگل (خواهر) دوست و با آراد (برادر) رقیب میشود. ویولت مسیحی است و ارگل و آراد از یک خانواده مذهبی هستند، کلّ کلّ بین ویولت و آراد اتفاقات زیبایی را رقم میزند و باعث میشود. کتاب صوتی جدال پرتمنا یکی از بهترین رمان ها در بخش کتاب و رمان سایت بوک ناک قرار دارد.

بخشی از کتاب صوتی جدال پر تمنا:

خوب یادمه بردن اسم عموم جرم بود! یعنی اگه در موردش حرفی می زدم بابام مجبورم می کرد دهنم رو آب بکشم. خیلی سخت گیر بود خدا بیامرز همین سخت گیری هاش هم کار دست من داد. صبح ها به زور منو برای نماز بیدار می کرد ماه رمضونا مجبورم می کرد روزه بگیرم وای به روزی که یه رکعت نمازم قضا می شد یا می فهمید که روزه مو خوردم! وای به روزی که می فهمید به یه دختر نگاه کردم هر چند بی غرض! کم کم بدم اومد از همه چی بدم اومد از دین از مسلمون بودن از رفتن توی دسته ها و سینه زدن از زنجیر زدن از چادر سر کردن آراگل از مامانم و جلسه های قرآنش از همه چی من زده شدم.

در ادامه کتاب صوتی جدال پر تمنا خواهید شنید:

جلوی بابا دلا و راست می شدم یعنی دارم نماز می خونم ولی حتی یه کلمه اش رو هم نمی فهمیدم فقط یه جاهایی می گفتم الله اکبر. یعنی دارم می خونم سحر ها بیدار می شدم سحری میخوردم نمازم رو سمبل می کردم و می خوابیدم. ولی تو راه مدرسه روزه مو می خوردم هر وقت بابا نبود از زیر نماز خوندن در می رفتم و کم کم افتادم تو خط دوست دختر. فقط سیزده سالم بودم که با اولین دوست دخترم دوست شدم اون موقع که موبایل جایی نبود نامه نگاری می کردیم. به اینجا که رسید خندید منم نا خودآگاه خنده ام گرفت یادش بخیر روغن مو می خریدم از خونه که می رفتم بیرون روی سرم خالی می کردم. دکمه یقه مو باز می کردم آستینامو می زدم بالا حق پوشیدن شلوار جین نداشتم.

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

نظرات شما باارزش است. آنها را منتشر کنید.