کتاب صوتی جان شیفته

کتاب صوتی جان شیفته اثر رومن رولان (جلد 1 تا 4)

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی جان شیفته:

کتاب صوتی جان شیفته سرگذشت زنی را نقل می‌کند که روحی شیفته و عاشق دارد و در عمق جامعه ای سترون از عشق، نطفه ای عاشقانه را می پرود، و از تمام دردهایی که برای زیستن می کشد بزرگوارانه، لذت می برد. و زندگی اش، مانند نام خانوادگی‌اش، ریوی‌یر (به معنای رودخانه) به رودی پرپیچ و خم و پرآب و غنی می ماند. رمان جان شیفته، فرانسه در ابتدای قرن بیستم را به تصویر می کشد و وضعیت اجتماعی این دوران را برای خواننده به وضوح شرح می دهد.

کتاب صوتی جان شیفته

شخصیت اصلی رمان جان شیفته، زنی به نام آنت ریوی یر است و رولان در طول داستان، چگونگی بیداری زنان فرانسه را برای مخاطب بازگو می کند. رمان جان شیفته با شیفتگی آنت ۲۴ ساله به پدرش و مرگ او آغاز می شود. در همین زمان، آنت باردار می شود و ازدواج با پدر فرزندش را رد می کند. سپس خواهر ناتنی اش را کشف می کند و شیفته ی او می شود. رمان جان شیفته ی آنت پس از آن، عشق مادرانه را درمی یابد. کتاب صوتی جان شیفته یکی از بهترین رمان ها است که در بخش کتاب و رمان سایت بوک ناک قرار دارد.

رومن رولان خود در کتاب صوتی جان شیفته می نویسد:

قهرمان اصلی داستان، آنت ریوی یر به گروه پیشتاز آن نسل زنان تعلق دارد که در فرانسه، با پنجه در افکندن با پیش داوری ها و کارشکنی همراهان مرد خویش، راه خود را به سوی یک زندگی مستقل باز کند.

در جلدهای بعدی کتاب خواهید شنید:

آنت و پسرش، مارک ریوی‌یر درگیر حوادث تاریخی فرانسه می‌شوند و بدین سان، زندگی او (آنت) در دو سطح موازی پیش می‌رود؛ و دیگران جز زندگی رویی او را نمی‌شناسند. در آن زندگی دیگر، آنت همیشه تنها می‌ماند. این زندگی دیگر، جریان زیرین و ناپیدای رود، جان شیفته نام دارد. فضای داستان جان شیفته فرانسه در ابتدای سده بیستم است و کتاب صوتی جان شیفته وضعیت اجتماعی این دوران را برای خواننده به تصویر می‌کشد. از سوی دیگر، شخصیت اصلی داستان زنی به نام آنت ریوی‌یر است و رولان در طول داستان چگونگی بیداری زنان فرانسه را شرح می‌دهد.

مشخصات کتاب:

نام کتاب: جان شیفته (مجموعه کامل)

فرمت فایل ها: mp3

حجم کل فایل ها: 960 مگابایت

تعداد فایل ها: 4 جلد کامل

مدت زمان پخش: ساعت و دقیقه

نویسنده: رومن رولان

مترجم: م.ا. به آذین

زبان کتاب: فارسی

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  12000 تومان

 • Released
  :

  ژانویه 7, 2020

 • Last Updated
  :

  مارس 27, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید