کتاب صوتی ارباب حلقه ها

کتاب صوتی ارباب حلقه ها (بازگشت شاه) جلد 3 اثر جی آر آر تالکین

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی ارباب حلقه ها:

داستان در سرزمینی خیالی به نام سرزمین میانی که در زبان الفی به نام آردا شناخته می‌شود در جریان است. از شخصیت ‌های معروف داستان می‌توان به آراگورن و سائورون اشاره کرد. آراگورن پسر آراتورن که از نژاد نومه نور است، وارث پادشاهی فراموش شده الندیل و ایزیلدور در سرزمین میانه است. آراگورن پس از نابود شدن سائرون به عنوان پادشاه اله سار تاج گذاری کرد و صلح را به ارمغان آورد. ارباب تاریکی یا سائرون شخصیت منفی اصلی اثر است و کسی است که حلقهٔ یکتا را برای کنترل نه حلقهٔ دیگر قدرت ساخته‌است و از همین رو ارباب حلقه‌ها خوانده می‌شود. کتاب صوتی ارباب حلقه ها یکی از بهترین کتاب ها است که در بخش کتاب و رمان سایت بوک ناک قرار دارد.

بازگشت شاه سومین و آخرین جلد و نقطه اوج کتاب صوتی ارباب حلقه‌ها است که به جنگ حلقه‌ و حوادث و اتفاقات پس از آن می‌پردازد. موردور آماده بزرگ‌ترین حمله به گوندور، پادشاهی انسان‌ها در سرزمین میانه است، پادشاهی که سال‌هاست به دست کارگزاران افتاده است، اما اکنون شاه گوندور در میان یاران حلقه به سوی گوندور قدم بر ‌می‌دارد. کتاب پنجم شرح این وقایع است و در آخرین کتاب و کتاب ششم بخش ‌های پایانی سفر یاران برای نابودی حلقه روایت می‌شود و با تاج‌گذاری شاه آراگون و آغاز دوران چهارم سرزمین میانه، سه دوران از ماجرا های تلخ و شیرین سرزمین میانه پایان می‌پذیرد.

در بخشی از کتاب صوتی ارباب حلقه ها خواهید شنید:

مرى مانده بود که چه تعداد از سواران آنجا هستند. شمار آنان را در تاریکى فزاینده نمى‌توانست حدس بزند، اما در نظر او به سپاهى بزرگ مى ‌مانست متشکل از چندین هزار نفر و وقتى مرى به این سو و آن سو نگاه مى‌کرد، دسته شاه خود را به زیر دیواره سر به فلک کشیده در ضلع شرقى دره رساند و آنجا راه ناگهان شروع به بالا رفتن کرد و مرى شگفت‌زده نگاهى به بالا انداخت. در جاده‌اى پیش مى‌رفتند که قبلاً شبیه آن را هرگز ندیده بود: شاهکار عظیم دست انسان در سال ‌هایى وراى دسترس‌ ترانه‌ ها.

موضوع کتاب صوتی ارباب حلقه ها:

همه چیز با ساختن حلقه ها شروع شد. سه حلقه برای الف ها که از همه ی اقوام دانا تر بودند. 7 حلقه به اربابان دورف که ذهنی هشیار تر داشتند و 9 حلقه به انسان ها که فانی و محکوم به مرگ بودند.‌ اما همه فریب خورده بودند. چون سائرون حیله گر در آتش کوه نابودی برای خود یک حلقه ساخت و تمام تاریکی خود را درون این حلقه قرار داد. تمام سرزمین های آزاد بر اثر قدرت حلقه از بین می رفتند اما بعضی ها مقاومت نشان دادند. آخرین ارتش متحد انسان ها و الف ها در دامنه های کوه نابودی به چنگ پرداختند پیروزی نزدیک بود اما حلقه ی فدرت فنا ناپذیر.‌ در آخرین لحظات هنگامی که همه امید خود را از دست داده بودند ایزیلدور شمشیر شکسته ی پدر خود را برداشت و انگشت سائرون را برید و این گونه حلقه قدرت به ایزیلدور رسید.

فهرست مطالب:

عنوان

کتاب پنجم

فصل 1: میناس تیریت‌

فصل 2: گذر گروه خاکسترى

فصل 3: بسیج روهان

فصل 4: محاصره گوندور

فصل 5: سفر سواره روهیریم‌ها

فصل 6: نبرد میدان‌هاى په ‌له ‌نور

فصل 7: تل هیزم مرده سوزان دنه‌تور

فصل 8: شفاخانه‌ها

فصل 9: آخرین رایزنى

فصل 10: باز شدن دروازه سیاه

کتاب ششم

فصل 1: برج کیریت آنگول

فصل 2: سرزمین سایه

فصل 3: کوه هلاکت

فصل 4: دشت کورمالن

فصل 5: کارگزار و شاه

فصل 6: جدایى‌هاى بسیار

فصل 7: عزیمت به خانه

فصل 8: پاکسازى شایر

فصل 9: لنگرگاه‌هاى خاکسترى

پایان

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 51

کیفیت فایل ها: عالی

حجم کل فایل ها: 365 مگابایت

مدت زمان پخش: 25 ساعت و 29 دقیقه

نویسنده: جی آر آر تالکین

مترجم: رضا علیزاده

زبان ترجمه: فارسی

گوینده: سپیده جلالی

انتشارات: روزنه

موضوع: تخیلی – حماسی

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  14000 تومان

 • Released
  :

  فوریه 8, 2020

 • Last Updated
  :

  مارس 5, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید