کتاب صوتی اتحاديه ابلهان

کتاب صوتی اتحادیه ابلهان اثر جان کندی تول

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی اتحاديه ابلهان:

کتاب صوتی اتحادیه ابلهان رمان شگفت‌انگیزی است که داستان زندگی پسر چاق و تنبلِ سی و چندساله به اسم ایگنیشس را روایت می کند که با مادر فقیرش در محله‌ای پست در نیواورلئان زندگی می‌کند و تفاوت زیادی با دنیای بیرون خود دارد و ترجیح می دهد در خانه بماند و مشغول نوشتن افکارش باشد و متخصص فرهنگ و هنر قرون وسطا است. روحیه آرمانگرایانه دارد. در عین حال فردی تنبل است که مدام برای خانواده و شهر خود دردسر درست می‌کند. او از جامعه مصرف‌گرای آمریکایی بیزار است. کتاب اتحادیه ابلهان یکی از بهترین رمان ها می باشد که در بخش کتاب و رمان سایت بوک ناک قرار دارد.

ادامه توضیحات کتاب صوتی اتحادیه ابلهان:

او که معتقد است با فروپاشی نظام قرون وسطا، خدایان هرج‌ و مرج و جنون و بدسلیقگی مستولی شدند، عجیب و غریب می‌پوشد، رفتار می‌کند و حرف می‌زند و روزهایش را به تنظیم کیفرخواست تاریخی علیه جامعه و علیه قرن حاضر می‌گذراند. جان کندی کتاب را در سی سالگی نوشت و بعد از این ‌که هیچ ناشری زیر بار چاپ آن نرفت به زندگی خود پایان داد. مادرش یازده سال تلاش کرد تا بالاخره دانشگاه لوییزیانا راضی به انتشار کتاب شد. کتاب صوتی اتحادیه ابلهان به محض انتشار غوغا به پا کرد و همان سال 1981 جایزه پولیتزر را ربود و پس از آن تبدیل به یک کالت شد.

توضیحات تکمیلی کتاب صوتی اتحادیه ابلهان:

شاید بتوان محبوبیت کتاب صوتی اتحادیه ابلهان را با ناطور دشت سلینجر مقایسه کرد. ایگنیشس جی رایلی قهرمان کتاب یک دن کیشوت امروزی است که وادار می‌شود از خلوت خود بیرون بیاید و با جامعه‌ای که از آن متنفر است روبه‌رو شود و به شیوه‌ی دیوانه‌وار خود با آن بستیزد. بسیاری از منتقدان، اتحادیه ابلهان را بزرگ‌ترین رمان کمدی قرن می‌دانند. اتحادیه ابلهان سال ۱۳۹۱ با ترجمه خوب و روان پیمان خاکسار وارد بازار شد و به سرعت در لیست کتاب‌های پرفروش قرار گرفت.

بخشی از کتاب:

در بخشی از کتاب صوتی اتحادیه ابلهان می شنوید وقتی نابغه حقیقی در دنیا پیدا می‌شود، می‌توانید او را از این نشانه بشناسید: تمام ابلهان علیه‌اش متحد می‌شوند. نگاه متفاوت ایگنیشس به دنیا، باعث می‌شود نتواند خودش را با واقعیت‌های جامعه همراه کند و همین موضوع دردسرهای زیادی را برای او و دیگران ایجاد می‌کند. دردسرهایی که گاه ما را می‌خندانند و گاه باعث می‌شوند از دستش عصبانی شویم.

مشخصات کتاب:

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 64

حجم کل فایل ها: 199 مگابایت

مدت زمان پخش: 14 ساعت و 25 دقیقه

نویسنده: جان کندی تول

مترجم: پیمان خاکسار

نشر چشمه

راوی: خانم فاطمه رنگچی

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  10000 تومان

 • Released
  :

  ژانویه 10, 2020

 • Last Updated
  :

  مارس 5, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید