کتاب صوتی عقده مادر و روابط

کتاب صوتی عقده مادر و روابط زن و مرد اثر رابرت جانسون

فروشنده :

اگر پس از تکمیل خرید لینک دانلود را نتوانستید دریافت کنید، با شماره تماس 09115569722 ارتباط برقرار کنید

(فقط پیامک) تا همان لحظه بررسی و سریعا مشکلتان را برطرف نماییم. برای سفارش کتاب صوتی، فایل‌های درسی

و… در موضوعات مختلف لطفا در تلگرام پیام دهید. آيدی تلگرام:@nabtarinfile ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

توضیحات کتاب صوتی

درباره کتاب صوتی عقده مادر و روابط زن و مرد:

کتاب صوتی عقده مادر و روابط زن و مرد بنیادی‌ترین مسایل روانشناسی، علت اصلی بسیاری از اختلال‌ های روانشناختی و پیچیدگی‌های موجود در روابط بین زن و مرد را مورد بررسی قرار گرفته است. در قلمرو روان، به جرات می‌توان عقده مادر را ام الامراض دانست. مباحث این کتاب به رغم تخصصی بودن، به گونه ای مطرح شده است که عموم مردم می‌توانند از آن استفاده کنند، مخصوصا افرادی که در فرآیند رشد فردیت می‌خواهند فعالانه به خودسازی و خودشناسی بپردازند.

ادامه توضیحات کتاب صوتی عقده مادر و روابط زن و مرد ؛ روانشناسی کهن الگوی امروز:

کهن ‌الگوها الگوهای درونی تصمیم ‌گیری ‌شده‌ ی وجود، رفتار، درک، و پاسخ هستند. کهن ‌الگوها، الگوهایی بنیادی در انسان‌اند که تمامی رفتارها، نحوه‌ ی ادراک و پاسخ ‌های ما نسبت به رویدادهای دنیای پیرامونمان و همچنین انتخاب‌ های ما در جریان زندگی، در چارچوب این الگوهای بنیادین صورت می‌ گیرد؛ اما آرک ‌تایپ به خودی خود، تهی و کاملاً ظاهری است و چیزی نیست جز امکانی از تجلی ذهنی که اصل و بنیانی پیشین دارد. آرک ‌تایپ‌ها میراث روانی نوع بشر به شمار می‌روند، الگوهایی که انسان‌ها از هزاران سال پیش، نسل به نسل با آنها زندگی کرده‌اند و به ‌مرور از طریق ناخودآگاه جمعی به نسل‌ های بعدی انتقال یافته اند. کتاب صوتی عقده مادر و روابط زن و مرد؛ یکی از بهترین کتاب ها است که در بخش روانشناسی سایت بوک ناک قرار دارد.

توضیحات تکمیلی کتاب عقده مادر و روابط زن و مرد؛ روانشناسی کهن الگوی امروز:

اما آنچه موروثی است فقط قالب‌های آرک ‌تایپی است و نه نحوه‌ی زندگی کردنِ آنها به ‌وسیله‌ ی انسان‌های پیشین. آرک ‌تایپ یک مفهوم مرکزی ثابت است که اصولاً می‌توان به آن نامی داد ولی فقط اصولاً و نه هرگز به ‌صورتی که به‌ واقع تجلی‌ می‌کند. این کهن ‌الگوها تا جایی صور ازلی هستند که مختص به گونه‌ای خاص باشند و چنانچه مبدأ داشته باشند، این مبدأ می‌باید دست ‌کم با آغاز پیدایش آن نوع مقارن باشد. یونگ کهن ‌الگو را انسان‌ گونگی انسان می‌نامد، یعنی آن قالب خاصی که رفتار انسان به خود می‌گیرد. آنچه موروثی است، همین قالب خاص است که از پیش، در ژرم‌پلاسم وجود دارد (سلول‌هایی که با تقسیم‌های پی ‌در پی به گامات یا سلول جنسیِ رسیده تبدیل می‌شوند). در هر روان قالب‌هایی وجود دارند که ناخودآگاه، اما فعال‌اند.

مشخصات کتاب:

نام کتاب: عقده مادر و روابط زن و مرد (روانشناسی کهن الگوی انسان امروز)

فرمت فایل ها: mp3

حجم کل فایل ها: 193 مگابایت

تعداد فایل ها: 25

مدت زمان پخش: 3 ساعت و 45 دقیقه

نویسنده: رابرت جانسون

مترجم: تورج رضا بنی صدر

گوینده: پوراندخت آقا بیگی

زبان کتاب: فارسی

 

 

پشتیبانی خرید: 09115569722 (فقط پیامک)

مشخصات کتاب صوتی

 • قیمت
  :

  10000 تومان

 • Released
  :

  ژانویه 6, 2020

 • Last Updated
  :

  آگوست 25, 2020

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید